ÇAYIN TARİHİ

HARİTA İÇİN TIKLAYIN......

İYİ ÇAY DEMLEME

ÇAY HAKKINDA BİLGİ

 

 

SANAYİ GIDA PAZ. ve DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.

" Damağınızdaki  Doyumsuz Tad"

    1984  yılında  çay  sektöründeki   özelleştirmenin   ardından, 1987 yılında  kurulan BEYÇAY, çay  üretimi  ile  birlikte  Rize’deki fabrika tesislerinde, günümüze  kadar üretim, paketleme ve pazarlama faaliyetine başladı.

   Ürün  hizmet  ve  kalitesini  her  zaman  ön planda tutan BEYÇAY, yıllarca gerek ürün kalitesi gerekse ürün çeşitleri ile ülkemiz insanlarına hizmet sunmaktadır.

   Sektördeki  diğer  firmalara  oranla  çok  daha ciddi  çalışan  ve  gelişen    dünyayı yakından   takip  eden  bir  anlayışa  sahip BEYÇAY , tesislerinde dünya standardında üretim yapmakta ve  tüketiciye paketlenmiş çay alanında yepyeni bir vizyon sunmaktadır. BEYÇAY 1987 yılından günümüze  Pazar  yapısının gerekleri doğrultusunda daha iyi hizmet verebilmek için kendi pazarlama şirketi tarafından  gerçekleştirilen  etkili dağıtım sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanınkadi vatandaşlarımıza doyumsuz tat BEYÇAY sunuluyor.

                  

     Çay   pazarında   iddialı   bir   marka   olan  BEYÇAY , Karadeniz’in en  kaliteli  çay yapraklarının  özenle   toplanıp  harmanlanmasıyla üretiliyor.  Türk    damak   tadına  uygun lezzeti ve hoş kokusuyla  çay  keyfine   tat  katıyor.   Biz   BEYÇAY   üreticisi   olarak tüketicilerin beklentilerini karşılayan lezzetler sunmaktayız.

    BEYÇAY Türk insanının vazgeçilmez  içeceği  olduğu  sürece,  bizim  görevimiz günün her saatinde bütün sevdiklerinizle paylaşacağınız bir tat sunmaktadır.

      Türk  damak  tadına  uygun  olan ,  isminden  ambalajına  ve  doyumsuz  tadından sizlere  hizmet  vermekte  olduğumuz,  Gıda  Kodeksine ,  TSE   ve   Marka   Tesciline   sahip ürünlerimiz;

 

-         BEYÇAY SÜZME FİLİZ

-         BEYÇAY EXPORT

-       BEYÇAY RİZE ÇAYI

-         BEYÇAY ÇİÇEK

-         TUĞRA FİLİZ

-         TUĞRA GOLD

-         TUĞRA TİRYAKİ

 

   Afiyetle içilen  BEYÇAY’ ı  sektördeki  rakiplerinden ayıran en önemli özellikler, tarımında kimyasal ilaç,   imalatında katkı maddesi kullanılmadan üretilen BEY ÇAY’ ın tad  ve KALİTESİDİR.

     Günde  iki  bardak  BEYÇAY , 4 elma , 5 soğan , 7 portakal   yerine  geçiyor. Bu şekilde kalp dostu  antioksidan  madde    alındığını belirten  uzmanlar , özellikle  çocukların haftada en az 6 bardak çay içmesini öneriyor.

 

AFİYET OLSUN

 

 

 
 
BEYÇAY BAYİLİKLER VERİLECEKTİR TEL : +90 464 214 54 11                                                       BEYÇAY BAYİLİKLER VERİLECEKTİR TEL : +90 464 214 54 11                                              BEYÇAY BAYİLİKLER VERİLECEKTİR TEL : +90 464 214 54 11                                BEYÇAY BAYİLİKLER VERİLECEKTİR TEL : +90 464 234 34 22
 
  Nisan 1, 2006

YENİ HABER Türkiye'de 20. yüzyıl başlarında genç cumhuriyetimiz ile başlayan, 1937 yılından sonra hızla gelişen çay sektörümüz, bugün ağır problemler ile karşı karşıya bulunmaktadır.
Haberin Devamı İçim Tıklayın..

 Nisan 1, 2006
  ÇAY ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ
Çay Üretiminde Türk Gıda Kodeksine ve TSE Standartlarını Uygun Olarak Üretilen Beyçay Ürünlerin Üretim Süreci....
Devamını Okumak İçin.....

                             ANA SAYFA    HAKKIMIZDA     ÜRÜNLER     İLETİŞİM    TV REKLAMLARI    RİZEMİZ   FIKRALAR
Beycay.Com © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır • Rize Web Tasarim

Sitetag Ping your blog, website, or RSS feed for Free